O firmie

 

to należy o nas wiedzieć ...

 

Biuro Podróży Barbara Travel w Tarnowie ma ponad 30 lat. Dla firmy prywatnej, w trudnej polskiej rzeczywistości zarówno politycznej jak i gospodarczej, to jest wiek bardzo szacowny. Sugeruje, że jest to firma rzetelna, szanująca swoich klientów, niezawodna. Taka, której nieubłagana ręka rynku nie zmiotła z powierzchni ziemi.

Ale my wolimy myśleć o sobie jak o kobiecie, dla której 30 lat to wiek, w którym wkracza w najpiękniejszy okres swojego życia. Ma spore doświadczenie, a równocześnie dużo sił, aby je dobrze spożytkować.

Toteż zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze dużych firm – logistyka wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych (bilety lotnicze, hotele, ubezpieczenia podróżne,) organizowanie wyjazdów grupowych typu Incentiv.

Obiecujemy, że zaufania, którym nas obdarzycie, nie zawiedziemy, a wymaganiom z pewnością sprostamy. Za nami przecież 30 lat doświadczenia, które we współpracy z Państwem mogą przynieść dużo radości i wzajemnej korzyści.

Jesteśmy akredytowanym agentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych (IATA - International Air Transport Association) z siedzibą w Genewie. Otrzymaliśmy akredytację IATA nr 63-2-9687 0.
Ponadto nasze biuro posiada zezwolenie Organizatora Turystyki i Pośrednika nr 35. wydane przez Wojewodę Małopolskiego - Centralny Rejestr Zezwoleń nr 01162 oraz gwarancję ubezpieczeniową na prowadzenie działalności towarzystwa ubezpieczeniowego SIGNAL IDUNA. Biuro jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki oraz Stowarzyszenia Polskich Biur Podróży ALIANS